TECHNOLOGIE

Tamponový tisk

Technologie, kterou je možné potisknout v podstatě všechyn druhy materiálů (plasty, keramika, kovy, sklo, dřevo, koženka, lakovaný papír a mnoho dalších). Je vhodná především pro rozměrově menší předměty, jako jsou například kuličková pera, zapalovače, otvíráky a podobně.

 

Sítotisk

Tato technologie je vhodná především k potisku textilních materiálů, například triček, deštníků, batohů, textilních tašek a podobně. Potisknout lze samozřejmě i plastové materiály (igelitové tašky, nafukovací míče, …). Výhodou technologie je možnost tisku větších log či motivů až šesti barvami.
+ fotky

 

Laser

Vypalování loga laserovým paprskem do materiálu (kůže, dřevo, sklo, některé druhy plastu, …). Tato technologie trvale vypálí vaše logo, motiv, případně jiný text přímo do svrchní vrstvy materiálu, díky čehož je potisk v podstatě nezničitelný. U této technologie nelze ovlivnit barevnost potisku. Vždy záleží na podkladovém materiálu.
+ fotky

 

Ražba

Ražba patří mezi velmi elegantní a trvanlivé potisky. Využívá se hlavně na potisk kožených a koženkových materiálů, případně papíru. Principem technologie je vyražení, za pomoci teploty a tlaku, požadovaného motivu do materiálu. Nejčastější využití nachází u diářů, peněženek, kožených složek, kožených tašek.
+ fotky

 

Sublimační tisk

Vhodný pro potisk textilu, hrníčků, ručníků, puzzle, polštářků v nízkých nákladech. Možnost tisku fotografií, vícebarevných a složitých grafik.
+ fotky

 

Velkoplošný tisk

Výroba firemních cedulí, bannerů (reklamních plachet), plakátů, polepy výloh, aut, …
+ fotky

 

Výšivka
+ fotky